Informace k provozu školy do konce roku 2020

Vloženo: 16.12.2020 | Autor: Mgr. Radka Hubálková | Zobrazeno: 130x | Upraveno: 16.12.2020 | Upravil: Mgr. Radka Hubálková
21. a 22. prosince 2020 VOLNÉ DNY.

Vážení rodiče,

dne 14. 12. 2020 Vláda ČR přijala krizové opatření a zakázala dne 21. prosince a 22. prosince 2020 osobní přítomnost žáků ve škole.

MŠMT stanovilo 21. prosince a 22. prosince 2020 jako volné dny - jako dny boje proti covidu.

Platí, že žáci půjdou do školy v tomto kalendářním roce naposledy v pátek 18. prosince 2020.

Z tohoto důvodu ruším ve dnech 21. a 22. prosince 2020 ředitelské volno.

Pokud nedojde k dalším opatřením, žáci přijdou do školy po vánočních prázdninách v pondělí 4. 1. 2021.

V Roudnici n. L. 16. 12. 2020                                Mgr. Radka Hubálková, ředitelka školy