Informace k provozu školy od 4. ledna 2021

Vloženo: 2.12.2020 | Autor: Mgr. Radka Hubálková | Zobrazeno: 137x | Zatím neupraveno
4. ledna 2021 - otevření školy po vánočních prázdninách.

Milí žáci, milé žákyně,

v pondělí 4. ledna 2021 se na vás těšíme opět ve škole. Budete pokračovat ve výuce ve svých kmenových třídách se svými třídními učiteli tak, jako před vánočními prázdninami. Výuka bude nadále probíhat podle upraveného rozvrhu.

Vážení rodiče,

níže vám  sděluji pár informací.....

Školní družina - za dodržení podmínky homogenity skupiny žáků jedné třídy je umožněn provoz školní družiny.  Do školní družiny budou chodit žáci 3. a 4. ročníku, kteří se vzdělávají v oddělení. Toto opatření je dočasné.

• Obědy jsou pro žáky zajištěny. Rodiče si je mohou vyzvedávat do jídlonosičů od 10:30 - 11:00 hod. Žáci, kteří budou chodit do školní družiny, budou na oběd docházet s paní vychovatelkou ve 12:00 hod.
  • Roušky nejsou pro žáky ani zaměstnance povinné. Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci však budeme vyžadovat nasazení roušek ve společných prostorách školy (chodby, šatna, wc).
  • Vstup třetích osob (mimo žáky a zaměstnance) do prostoru školy je možný jen po předchozí telefonické domluvě.

Radka Hubálková, ředitelka školy