Informace k provozu školy od 8. 3. 2021

Vloženo: 4.3.2021 | Autor: Mgr. Eva Pavlišová | Zobrazeno: 124x | Upraveno: 31.3.2021 | Upravil: Mgr. Eva Pavlišová
Vážení zákonní zástupci, milí žáci, usnesením Vlády České republiky ze dne 26. 2. 2021 jsou uzavřené školy, a to od 1. 3. 2021 do 11. 4. 2021.

Po ukončení jarních prázdnin bude výuka od 8. 3. 2021 probíhat distanční formou (výuka na dálku), tato forma výuky již v minulosti probíhala a je povinná.

Veškeré informace, které se vzdělávání na dálku týkají, vám podá třídní učitel/ka/.

Přejeme hodně zdraví, sil a energie.