Individální konzultace pro žáky

Vloženo: 31.3.2021 | Autor: Mgr. Eva Pavlišová | Zobrazeno: 355x | Upraveno: 31.3.2021 | Upravil: Mgr. Eva Pavlišová
Vážení rodiče, milí žáci, dle metodického doporučení MŠMT nabízíme od 1. 4. 2021 osobní konzultace přímo ve škole.

Tyto konzultace budou sloužit především k vysvětlení učiva, které by mohlo být pro žáka během distančního vzdělávání obtížné. Tyto konzultace budou v režimu jeden žák (případně rodič) a pedagog, a to vždy po předchozí domluvě.

Telefonické a e-mailové konzultace budou i nadále probíhat jako doposud.

Konzultační hodiny třídních učitelů:

I. třída

Mgr. Renata Černá

PO, STŘ

II. třída

Mgr. Andrea Česalová

IV. třída (3., 4.)

Mgr. Jana Krčková

V. třída

Michaela Volfová

VI. třída

Mgr. Věra Klátilová

VII. třída

Michal Telerovský

ÚT,  ČT

VIII. třída (8., 9.)

Mgr. Eva Pavlišová

PO, STŘ

III. třída (1., 4., 5., 6., 8.)

Mgr. Markéta Zimmerová

ÚT,  ČT

Těšíme se, že tuto nabídku využijete smile.