Informace k provozu školy od 12. 4. 2021

Vloženo: 9.4.2021 | Autor: Mgr. Radka Hubálková | Zobrazeno: 254x | Upraveno: 9.4.2021 | Upravil: Mgr. Radka Hubálková
Od pondělí 12. 4. 2021 začíná každodenní výuka opět ve škole.

Milí žáci, vážení zákonní zástupci,

od pondělí 12. 4. 2021 začíná každodenní výuka opět ve škole. Školní družina bude otevřená pro žáky 1. ročníku.

Opatření při nástupu do školy:

• Žáci jsou povinni účastnit se testování proti COVID-19  antigenními testy.
  • Výjimku tvoří žáci, kteří prodělali onemocnění COVID-19  a zároveň neuplynulo více než 90 dnů od prvního PCR testu. Zákonní zástupci toto doloží prokazatelnou formou.
  • Testování bude probíhat v kmenové třídě vždy v pondělí a čtvrtek při příchodu do školy. V případě absence žáka v testovacích dnech, bude otestován v den příchodu do školy.
  • S žáky 1. třídy a speciální třídy může být při odběru přítomen zákonný zástupce při dodržení přísných hygienických opatření (respirátor, dezinfekce rukou, rozestupy). Zákonný zástupce vyčká 15 minut po odběru na výsledek testu.
  • V případě pozitivního testu v pondělí – odchází žák se zákonným zástupcem, který informuje lékaře a ten ho objedná na PCR test. Pokud PCR test bude negativní, může se žák vrátit do školy.
  • Pokud bude žák pozitivně testovaný ve čtvrtek, odcházejí do domácí karantény žáci celé třídy a vyčkají na výsledek PCR testu pozitivně testovaného žáka.

Odkaz na diagram testování – PDF souborzde. (Velikost: 219.99 kB)

Odkaz na instruktážní video – zde.