Zahájení školního roku 2021/2022

Vloženo: 30.8.2021 | Autor: Mgr. Eva Pavlišová | Zobrazeno: 70x | Zatím neupraveno
Milí žáci, vážení rodiče, školní rok 2021/2022 bude zahájen 1. září 2021 v 8.00 hod. v kmenových třídách.

Od třídních učitelů obdržíte další informace týkající se nového školního roku. Tento den výuka končí v 8.45 hod.

V termínech 1., 6. a 9. září 2021 proběhne screeningové testování žáků. Testovat se nemusí žáci, kteří mají očkování, platný antigenní nebo PCR test nebo jsou v ochranné době 180 dní po prodělání nemoci.

Další informace k testování PDF souborzde (Velikost: 727.01 kB).

Těšíme se na viděnou!

Vaši učitelé